Si vous avez créé plusieurs annonces dans ce dossier défunt, l’annonce partagée sera la dernière que vous avez créée et activée.
In de jaren '90 was Rudi concierge op de Nieuwelaan waar ik op kot zat. Hij was zeer hulpvaardig, steeds goed gezind met een glimlach en had een luisterend oor. De brieven (vanuit Kenia) van mijn toenmalige verloofde bracht hij telkens persoonlijk tot aan mijn kot. Blij dat ik Rudi mocht kennen. Rust zacht.
Judith Luyckx- 26/08/2022
Ik leerde Rudi kennen als collega en later als de favoriete conciërge van mijn broer en zus die allebei op kot zaten in de Nieuwelaan. Ik heb Rudi altijd ervaren als een warme en zeer behulpzame persoon. Ook al hadden we niet zoveel contact, als we elkaar tegen kwamen was het altijd een ontmoeting die je dag net dat stukje aangenamer maakte. We zullen je missen!
Andrea Luyckx- 25/08/2022
ik ken Rudi al meer dan 30 jaar en dit in verschillende graden en hoedanigdheden. Als ik hem met één woord moet typeren, dan is het warm: hij was een aangename mens die altijd klaar stond om te helpen waar het kon en mocht. Ik ben dan ook dankbaar dat ik hem kende en dat hij een voorbeeld was voor velen. Hij zal gemist maar niet vergeten worden.
Raf Devos- 24/08/2022
© Onvest IT - 2002-2025 - Vertrouwelijkheid - Cookies - Juridische informatie